YHTEYSTIEDOT

24H PÄIVYSTYS 


UUSIMAA

020 741 8970

POHJOIS-SUOMI

020 741 8976

VARSINAIS-SUOMI

020 741 8972

Uusimaa | Varsinais-Suomi


PUMPPAAMOT

020 741 8970


LOKAPALVELU

020 741 8971


VIEMÄRIKUVAUS

020 741 8973


SUKITUS

020 741 8977

Oulu | Pohjois-Suomi


PUMPPAAMOT, LOKAPALVELU, VIEMÄRIKUVAUS

050 471 4994




Myynti | Koko-Suomi


Pumput, pumppaustarvikkeet ja tyhjiökaivinkoneet

020 741 8974






Toimiston yhteystiedot

Toimisto ja laskutus

klo7-15

toimisto@capse.fi

020 741 8979


Iltavuoro | PK-Seutu

klo 15-23

toimisto@capse.fi

050 408 3242

Henkilöstön yhteystiedot

Aleksi Kasari

Toimitusjohtaja

044 281 3199

aleksi.kasari@capse.fi

Pekka Miilumäki

Huoltopäällikkö

050 447 1256

pekka.miilumaki@capse.fi

Mauno Haverinen

Myyntipäällikkö

050 577 7709

mauno.haverinen@capse.fi

Jarno Hiitola

Projektipäällikkö | sukitus

040 7707 582

jarno.hiitola@capse.fi

Anthony Stephens

Imupaineautot | Tuotepäällikkö

050 343 2713

anthony.stephens@capse.fi

Juhani Juvonen

Laskutus

040 867 0373

juhani.juvonen@capse.fi

Jonne Kinnari

Työnjohtaja | viemärikuvaus

050 471 6699

jonne.kinnari@capse.fi

Tapio Jaskari

Aluepäällikkö, Oulu

050 471  4994

tapio.jaskari@capse.fi

Lotta Tapionkaski-Jaskari

Toimisto ja laskutus, Oulu

050 430 3388

lotta.tapionkaski-jaskari@capse.fi

LASKUTUS

Verkkolaskutusosoite:

Operaattori: OpusCapita Solutions Oy (E204503)

OVT-tunnus: 003723771772

Skannauspalveluosoitteet: OpusCpita

Sähköposti (PDF-liitetiedostot)

Skannauksen sähköpostiosoite:

AKPumppuhuoltoteamOy.FI.P.108699-0@docinbound.com

Paperilaskut:

Postilokero: 27431

Postinumero: 00063

Paikkakunta: LASKUNET

Ostoskori

    Share