YHTEYSTIEDOT

24H PÄIVYSTYS 


UUSIMAA

020 741 8970

POHJOIS-SUOMI

020 741 8976

VARSINAIS-SUOMI

020 741 8972

Vantaa | Uusimaa


Pumppaamohuolto

020 741 8970


Lokapalvelu

020 741 8971


Viemärihuolto

020 741 8973


Sukitus

020 741 8977

Oulu | Pohjois-Suomi


Pumppaamohuolto

050 471 4994


Viemärihuolto ja lokapalvelu
050 592 4810



Pumppumyynti | Suomi


020 741 8974

Toimisto


Myynti- ja ostoreksontra

klo 7-15

toimisto@capse.fi

020 741 8979


Kaikki henkilökunnan sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@capse.fi


Tarjouspyynnöt ja tilaukset voi lähettää myös osoitteeseen tilaukset@capse.fi

Johto ja hallinto

Aleksi Kasari

Toimitusjohtaja

044 281 3199

aleksi.kasari@capse.fi

Mauno Haverinen

Myynti ja markkinointi

050 577 7709

mauno.haverinen@capse.fi

Huolto | Uusimaa

Pekka Miilumäki

Pumput, pumppaamot ja erotinkaivot

050 447 1256

pekka.miilumaki@capse.fi

Anthony Stephens

Loka- ja viemärihuolto

050 343 2713

anthony.stephens@capse.fi

Jarno Hiitola

Viemäriremontit ja sukitus

040 7707 582

jarno.hiitola@capse.fi

Anna-Liisa Ek

Myynti- ja ostoreskontra


anna-liisa.ek@capse.fi

Huolto | Pohjois-Suomi

Tapio Jaskari

Pumput, pumppaamot ja erotinkaivot

050 471  4994

tapio.jaskari@capse.fi

Kimmo Manninen

Loka- ja viemärihuolto

050 592 4810

kimmo.manninen@capse.fi

Lotta Tapionkaski-Jaskari

Myynti- ja ostoreskontra

050 430 3388

lotta.tapionkaski-jaskari@capse.fi

LASKUTUS

Huomaathan että laskutusosoittemme on muuttunut 01.07.2020 !

Verkkolaskutusosoite:

Operaattori: Apix Oy (DABAFIHH)

Välittäjätunnus: 003723327487

OVT-tunnus: 003723771772

Sähköposti (PDF-liitetiedostot)

Skannauksen sähköpostiosoite:

capse@skannaus.apix.fi


Lataa toimittajakirje täältä.



Paperilaskut:

Capse Oy

@A39506.etag.fi@

PL1000

00781 HELSINKI

Ostoskori

    Share