YHTEYSTIEDOT

VANTAA | UUSIMAA

__________


Pumppaamohuolto

020 741 8970


Lokapalvelu

020 741 8971


Viemärihuolto

020 741 8973


Sukitus

020 741 8977

OULU | POHJOIS-SUOMI

__________


Pumppaamohuolto

050 471 4994


Viemärihuolto ja lokapalvelu
050 592 4810



PUMPPUMYYNTI | SUOMI

__________


020 741 8974

TOIMISTO

__________


Myynti- ja ostoreskontra

klo 7-15

toimisto@capse.fi
toimisto.oulu@capse.fi

020 741 8979


Kaikki henkilökunnan sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@capse.fi


Tarjouspyynnöt ja tilaukset voi lähettää myös osoitteeseen tilaukset@capse.fi

JOHTO JA HALLINTO

__________
Aleksi Kasari

Aleksi Kasari

Toimitusjohtaja

044 281 3199

aleksi.kasari@capse.fi

Mauno Haverinen

Mauno Haverinen

Myynti ja markkinointi

050 577 7709

mauno.haverinen@capse.fi

Anna-Liisa Ek

Myynti- ja ostoreskontra, Vantaa

046 920 3114

anna-liisa.ek@capse.fi

Lotta Tapionkaski-Jaskari

Myynti- ja ostoreskontra, Oulu

050 430 3388

lotta.tapionkaski-jaskari@capse.fi

HUOLTO | UUSIMAA

__________
Pekka Miilumäki

Pekka Miilumäki

Pumput, pumppaamot ja erotinkaivot

050 447 1256

pekka.miilumaki@capse.fi

Anthony Stephens

Anthony Stephens

Loka- ja viemärihuolto

050 343 2713

anthony.stephens@capse.fi

Jarno Hiitola

Viemäriremontit ja sukitus

040 7707 582

jarno.hiitola@capse.fi

Jouni Kinnari

Viemärikuvaus

050 471 6692

jouni.kinnari@capse.fi

Jonne Kinnari

Viemärikuvaus

050 471 6699

jonne.kinnari@capse.fi

HUOLTO | POHJOIS-SUOMI

__________
Tapio Jaskari

Tapio Jaskari

Pumput, pumppaamot ja erotinkaivot

050 471  4994

tapio.jaskari@capse.fi

Kimmo Manninen

Kimmo Manninen

Loka- ja viemärihuolto

050 592 4810

kimmo.manninen@capse.fi

Jaakko Oikarinen

Jaakko Oikarinen

Korjaamotoiminta

046 920 7117

jaakko.oikarinen@capse.fi

KIINNOSTUITKO? OTA YHTEYTTÄ.

__________


Ota yhteyttä alla olevalla yhteydenottolomakkeella tai soita meille..

LASKUTUS

__________


Huomaathan että laskutusosoittemme on muuttunut 01.07.2020 !

Verkkolaskutusosoite:

Operaattori: Apix Oy (DABAFIHH)

Välittäjätunnus: 003723327487

OVT-tunnus: 003723771772

Sähköposti (PDF-liitetiedostot)

Skannauksen sähköpostiosoite:

capse@skannaus.apix.fi


Lataa toimittajakirje täältä.



Paperilaskut:

Capse Oy

@A39506.etag.fi@

PL1000

00781 HELSINKI

Share the page on social media
Share